У Покровську провели «правову годину» для неповнолітніх клієнтів пробації

- Реклама -

16 травня 2018 року на базі Покровського МРВ уповноваженого органу з питань пробації  для неповнолітніх підоблікових Покровського міськрайонного відділу уповноваженого органу з питань пробації було проведено роз’яснювальну бесіду.

Під час зустрічі неповнолітні дізналися про своє право на безпосереднє звернення до суду за захистом своїх прав або інтересів, було роз’яснено про способи захисту власних прав, та які права має дитина з народження.

Також, начальник бюро ознайомила присутніх з основним міжнародним документом, який регулює відповідне питання — Конвенцією про права дитини від 20.11.1989р., та основними правовими документами українського законодавства з питання прав дитини – Конституцією України, Сімейним кодексом України, Законом України «Про охорону дитинства», Цивільним кодексом України. Після чого неповнолітні отримали листівки з актуальною інформацією проекту «Я маю право».

Проблема прав дітей – одна з гострих проблем нашого суспільства, адже рівень правової культури та обізнаність дітей про свої права та обов’язки досить низький. Тому, основним завданням правопросвітництва є в першу чергу, навчання, виховання в суспільстві толерантності і впевненості, формування спеціальних навичок та здатності відстояти свої законні інтереси та права.

 

- Реклама -