Добропільщина активно готується до Дня Европи

- Реклама -

В 2018 році День Європи в Україні припадає на 19 травня. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
З нагоди цієї події в центральній бібліотеці Добропільського району організована виставка-інсталяція «Ми пізнаємо Європу», на якій представлено книги та періодичні матеріали про Євросоюз, його історію та сьогодення, а також висвітлено шлях України до євроінтеграції.

 

В сільських бібліотеках оформлено інформаційну розкладку «Європа — континент миру» — Ганнівська сільська бібліотека, «Багатолика Європа» — Нововодянська сільська бібліотека, «Україна – європейська держава» — Світлівська сільська бібліотека, в інших бібліотеках – календарні виставки.

Святогорівська сільська бібліотека провела огляд літератури і відео-перегляд «Знайомтесь: країни Європи», вікторину «Що ти знаєш про Євросоюз».

«Відбудуться заходи: година спілкування «Визначні місця Європи» — Нововодянська сільська бібліотека, «Відкриваємо для себе Європу» — Світлівська сільська бібліотека, «Знайома і незнайома європейська література» — Ганнівська сільська бібліотека, пізнавальна година «Подорож казковою Європою» — Шевченківська сільська бібліотека», — розповідають у Добропільській районній раді.

- Реклама -