«Сходинки до Олімпу»: у педколеджі Покровська визначили найкращих студентів (Фото)

- Реклама -

Традиційно, наприкінці навчального року, Покровський педагогічний коледж відзначає свято своєї освітянської родини – «Сходинки до Олімпу». Цей день є особливим, адже по всьому навчальному закладу витає дух перемоги, відчуваються сила та впевненість його вихованців. 

Як повідомляється на сайті навчального закладу, «Сходинки до Олімпу» − свято вшанування переможців, свято таланту, на якому прийнято відзначати найкращих студентів, які гідно представили рідний навчальний заклад, місто, область та Україну на предметних олімпіадах, спортивних змаганнях, творчих фестивалях і конкурсах. Цьогоріч студентська молодь була надзвичайно активною.

Здобувачі показали гарні результати, долучившись до Всеукраїнської олімпіади з української мови, Міжнародного конкурсу імені П.Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта», Всеукраїнського інтерактивного конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова-2018», VII Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Грінвіч», Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок», інтернет-олімпіади з української мови «На урок», регіонального конкурсу читців «Пасхалія».

Не залишилися поза увагою й активісти груп – студенти, які роблять життя коледжу яскравим і веселим, адже саме вони віддають багато сил і часу на підготовку різних свят, фестивалів, беруть участь у КВК.

Та на цьому досягнення нашої студентської молоді не закінчуються. Студенти з великим і добрим серцем підтримують волонтерську діяльність: вони проводять розвиваючі заняття з вихованцями Центру соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями «Милосердя», психоневрологічного центру, а також забезпечують кормом притулок для тварин.

«Нам є ким пишатися! Ми маємо потужний арсенал творчої та обдарованої молоді. Це свято можна по-справжньому назвати «Олімпом» піднесення почуттів, «Еверестом» їхнього накалу, адже немає більшого щастя й насолоди, ніж підводити підсумки своєї праці, яка принесла значні плоди», — йдеться у повідомленні.

- Реклама -