У Покровську провели нараду з керівниками груп реагування патрульної поліції

- Реклама -

В актовій залі Покровського відділу поліції пройшла нарада з керівниками груп реагування патрульної поліції територіальних відділень поліції, де підвели підсумки роботи кожного органу.

Перше питання, яке постало перед правоохоронцями, – це розкриття вуличних злочинів. Завдяки спецзаходам, направленим на протидію незаконного обігу зброї та вибухівки, наркозлочинам, охороні громадського порядку вдалось уникнути скоєнню масових правопорушень і відвернути небезпеку від мирного населення.

Керівник зауважив, що ГРПП створені в тих населених пунктах, де відсутня патрульна поліція. Головне завдання підрозділів – це оперативне реагування на повідомлення від громадян. Даний підрозділ є універсальним. Адже, співробітники ГРПП мають забезпечувати публічну безпеку на вулицях населених пунктів, безпеку дорожнього руху та проводити профілактичні заходи. Наряди мають право складати адміністративний протокол, як на громадян, що порушують публічний порядок, так і за порушення правил дорожнього руху.

Перед присутніми виступили співробітники відділу організації діяльності ГРПП, які обговорили питання взаємодії підрозділів між собою та органами місцевої влади, також були озвучені проблемні питання та розглянуті шляхи їх вирішення.

- Реклама -