Покровські школярі долучились до програми «Один день в університеті»

- Реклама -

В Донецькому національному технічному університеті пройшло завершальне заняття в рамках програми «Один день в університеті». Нагадаємо, мета програми – надання можливості школярам випускних класів зануритися в атмосферу університетського життя, скористатися сучасним лабораторним обладнанням і відчути себе студентом вищого навчального закладу.

«На початковому етапі ідея програми «Один день в університеті» передбачала, аби школярі самі могли обрати одну із представлених в ДонНТУ спеціальностей і відвідувати заняття з неї, – розповідають доценти кафедри хімічних технологій В’ячеслав Каулін й Ігор Швець. – Однак, в силу об’єктивних обставин програма розпочала функціонування саме на нашій кафедрі факультету МЕХТ. Цьому сприяло декілька факторів. По-перше, наявність сучасної лабораторії з необхідним обладнанням, по-друге, зацікавленість у співпраці з вишем хіміко-біологічного класу однієї зі шкіл міста».

Викладачі, задіяні у програмі «Один день в університеті», дуже сподіваються, що проведені заняття допоможуть школярам  успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Що ж до продовження, то, цілком вірогідно, що наступного року до програми будуть залучені не лише випускники шкіл, а й учні більш молодших класів.

- Реклама -