Індивідуальні консультації, відео посібник та лінія «4round»: у Покровському центрі зайнятості відбулася зустріч Центру розвитку підприємницької діяльності

- Реклама -

Сьогодні, 10 травня, у Покровському міському центрі зайнятості відбулась дванадцята зустріч Центру розвитку підприємницької діяльності. Учасниками заходу стали представники Покровського міського центру зайнятості, спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі Покровської районної адміністрації, представник Покровської міської ради відділу інвестицій та стратегічного розвитку міста, а також підприємці міста

«Згідно проведеного дослідження, лише 29% учасників приходять в програму з високим рівнем підприємницьких здібностей, однак це в жодному разі не говорить про неспроможність інших учасників досягти успіху в бізнесі. Мотивація, навчання, цілеспрямованість та готовність долати труднощі часом змінюють ситуацію докорінно», — наголосила на початку заходу заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.

Підчас заходу були надані індивідуальні консультації стосовно презентацій бізнес планів, також був анонсований відео посібник з написання бізнес планів та відкрита консультаційна лінія «4round» для малого та середнього бізнесу.

Зустрічі такого формату дозволяють оцінити рівень та повноту поданої ідеї та з’ясувати джерела додаткової інформації з метою подальшого вдосконалення свого проекту.

- Реклама -