В Покровську зупинили мешканця Кривого Рогу з штик-ножем

- Реклама -

Співробітниками покровського (раніше — красноармійського) відділу поліції затримано чоловіка, який зберігав та носив із собою штик-ніж без відповідного дозволу. Холодна зброя вилучена.

Минулого дня у Покровську для перевірки документів був зупинений легковик під керуванням 33-річного селидівчанина. У салоні автівки знаходився ще один чоловік, який під час перевірки помітно нервував.

При перевірці документів та огляду особистих речей підозрілого чоловіка, з’ясувалася причина його дивної поведінки. Цією причиною став штик-ніж, виявлений у пасажира. Хазяїном холодної зброї виявився 35-річний мешканець Кривого Рогу.

Правопорушник зізнався, що відповідного дозволу на зберігання та носіння холодної зброї у нього немає. А «носив із собою про всяк випадок» — каже чоловік.

Виявлений штик-ніж вилучений та направлений на експертизу, а у відношенні його хазяїна відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Таким чином за «любов до забороненого» правопорушнику загрожує до 3 років позбавлення волі.

- Реклама -