Поліція Покровська: страшно навіть уявити, що могло б статися…

- Реклама -

Поліцейськими Покровського (колишній Красноармійського) відділу поліції в ході обшуку домоволодіння місцевого мешканця, виявлені 57 набоїв різного калібру та гранату РГД-5 разом із запалом.

Співробітниками Покровського відділу поліції була отримана оперативна інформація про те, що 34-річний місцевий мешканець незаконно зберігає зброю та боєприпаси.

З метою перевірки отриманої інформації, правоохоронці, отримавши постанову суду на проведення обшуку, направилися за місцем мешкання підозрюваного. Оглянувши гараж та господарчі будівлі, правоохоронці приступили до огляду автомобіля БМВ. В автівці були виявлені набої до автомату Калашникова, приховані у корпусі повітряного фільтру.

В ході обшуку приватного житлового будинку у шафах спальних кімнат також були виявлені набої різного калібру. Однак «знахідки» на цьому не закінчилися. Несподівано, до поліцейських звернулася 25-річна дівчина, яка повідомила, що підозрюваний є її колишнім співмешканцем. Жінка розповіла, що у серпні поточного року він мешкав у її будинку по сусідству.

«Якось я побачила, що він закопує щось за господарчою спорудою. Я здогадалася, що це була зброя, але у поліцію не звернулася бо боялася його. У мене маленька дитина, тому я боюсь щоб вона, як то кажуть, не влізла у небезпечну схованку чоловіка» — каже жінка.

Оглянувши вказану жінкою територію, оперативники виявили закопану гранату РГД-5 із запалом, яка була прихована у пластикову пляшку. Страшно навіть уявити, що могло б статися, якби маленька дитина, граючи, натрапила на цю «вибухову» схованку, підкреслює сайт Покровського ОП.

Таким чином, під час проведення обшуку було виявлено 57 набоїв різного калібру та гранату РГД-5 із запалом. Власник заборонених предметів пояснювати походження цих боєприпасів відмовився.

Вилучене направлено на експертизу, а у відношенні правопорушника відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Таким чином «любитель закопувати» боєприпаси може відправитися до в’язниці на строк до 7 років.

- Реклама -