Рятувальники провели інструктаж для жителів приватного сектору Покровська

- Реклама -

Щорічно з настанням стійкої спекотної погоди ускладнюється ситуація з пожежами. Як правило, це обумовлено тим, що  з настанням весни мешканці приватного сектору починають приводити до ладу присадибні ділянки та городи, прибирати торішнє листя та суху траву зі своєї території.

Замість того, щоб безпечно вивезти сміття на смітник, громадяни обирають найшвидший, але й найнебезпечніший з усіх можливих способів — спалюють його. В умовах сухої та вітряної погоди навіть іскра може миттєво перетворитися в вогняну стихію та призвести до тяжких наслідків. Для того, щоб попередити населення про негативні наслідки необачного спалювання трави та сміття, представники Служби порятунку постійно проводять роз’яснювальну роботу.

7 травня працівники 9-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців приватного сектору та із власниками дачних будиночків на території міста Покровськ. Рятувальники нагадали про небезпеку випалювання сухої трави, сміття та адміністративну відповідальність за такі дії. Для того, щоб громадяни якнайкраще запам’ятали правила безпеки, вони отримали тематичні листівки.

- Реклама -