Молодь Донеччини запрошують у літню школу «Разом до успіху»

- Реклама -

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує молодь, яка проживає на території Донецької та Луганської областей, віком від 18 до 24 років, взяти участь у навчальній молодіжній літній школі «Разом до успіху».

«Насичена програма семиденної Школи допоможе учасникам більше дізнатися про безпечної міграції, протидії торгівлі людьми, культурному розмаїтті, гендерну рівність, здоровий спосіб життя та активної громадської позиції», – зазначають організатори.

Співробітники МОМ проведуть інтерактивні тренінги та майстер-класи.

«Молоді люди будуть розвивати лідерський потенціал, вміння самопрезентації, роботи в команді та багато інших навичок, необхідних для реалізації поставлених цілей. Вже під час занять, у супроводі кваліфікованих спеціалістів кожен учасник зможе розробити власний соціальний проект, а в подальшому, за підтримки Представництва МОМ в Україні, і реалізувати його в своїй громаді», – повідомляють організатори.

Крім інтенсивного навчання, учасників Школи чекають заняття спортом на свіжому повітрі, творчі майстер-класи, кіноперегляди, квести, розвиваючі ігри та музичні вечори.

Молодіжна літня школа «Разом до успіху» пройде з 6 по 12 серпня 2018 року в комплексі «Пуща Лісова» поблизу Києва. Витрати на проїзд, проживання та харчування покривають організатори.

Щоб подати заявку на участь у Школі необхідно заповнити реєстраційну форму та відправити її на електронну адресу iomkyivYMS@iom.int до 30 травня 2018 року.

Організатори повідомлять відібраних учасників про участь у Школі до 30 червня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтесь у Представництво МОМ:

iomkyivYMS@iom.int;

або за телефоном (044) 568 50 15.

Контактні особи – Єлизавета Блінова, Ганна Чернявська.

 

- Реклама -