Гуманітарна допомога від Червоного Хреста та «Людина в біді»: підсумки минулої доби на донбаських пунктах пропуску

????????????????????????????????????
- Реклама -

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/60; «Мар’їнка» – 10/60; «Новотроїцьке» – 10/25; «Гнутове» – 15/20.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 34,5 тисячі осіб та 4,7 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7850 осіб та 1075 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8305 осіб та 1625 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 6325 осіб та 1200 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3680 осіб та 845 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8360 осіб.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної прикордонної служби України.

Один автомобіль, який перевозив товар через лінію розмежування з порушенням виявили минулої доби прикордонники Донецького загону. Транспортним засобом намагалися через КПВВ «Гнутове» незаконно перевезти товари народного вжитку на суму більше 11 тисячі гривень. Автівку та вантаж передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

Військовослужбовці Краматорського загону в КПВВ «Майорське» зафіксували невідповідність номера кузова легкового автомобіля «ВАЗ» 1988 року випуску української реєстрації з даними, зазначеними в реєстраційних документах. Стосовно водія, громадянки України, складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.121-1 КУпАП (Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах).

Крім того, через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованих територій прослідувало 5 вантажівок з товарами медичного призначення, теплицями, дошками  та насінням загальною вагою понад 50 тонн від благодійної організації «Людина в біді» та від Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста.

- Реклама -