До Покровська завітає Postman

- Реклама -

Postman – альтер-его і сольний акустичний проект вокаліста групи 5 Vymir Костянтина Почтаря. Станом на 2018 рік у доробку музиканта два ЕР, один повноформатний альбом і більше 80 концертів у 7 країнах Європи.

2017 рік став дуже успішним для музиканта — позаду виступ на фестивалі Ars Cameralis у Катовіцах, спільні концерти з легендарними Flunk і Warhaus у Кракові і Києві, понад 40 концертів в Україні, Словаччині, Польщі, Чехії, Литві, Латвії та Молдові.

На цей раз дорога веде не до західних сусідів, а на далекий Схід України. З 3 по 7 травня Postman відвідає з концертами Харків, Краматорськ, а також прифронтові Бахмут і Покровськ. Костянтин Почтар — людина, для якої виступи на Донбасі такі ж звичні, як і концерти в Києві. Як сольно, так і з групою 5 Vymir, він не раз побував у Краматорську, Слов’янську, Дружківці, Костянтинівці і має там свого слухача.

«Сьогодні, коли на місцях почали з’являтись активні люди, що прагнуть до пізнання нового, їм треба давати можливість чути і бачити, — розповідає Костянтин Почтар. —  Важливо приїжджати саме туди і грати музику. Всі страхи від незнання. Чим більше люди в Україні будуть їздити в різні регіони, знайомитись, тим швидше ми перестанемо боятись і почнемо довіряти одне одному. Коли ми їхали з 5 Виміром вперше у Слов’янськ, нам теж було страшно, бо ми не знали чого чекати. А зараз ми намовляємо давати там концерти всіх своїх друзів-музикантів».

Концерт артиста відбудеться 6 травня у Покровській міській бібліотеці.

Початок о 18:00.

- Реклама -