Мешканки Покровська та Добропілля «попалися на гачок» до шахраїв та втратили більше 10 тисяч гривень

- Реклама -

Мешканка Покровська купила у «інтернет-продавця» бджіл і втратила 7 тисяч гривень, а мешканка Добропілля постраждала від дій «помічника», який обіцяв допомогти в придбанні дешевої побутової техніки, а сам зник з грошима потерпілої. За всіма фактами правоохоронцями відкриті кримінальні провадження. Встановлюються особи шахраїв. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

До поліцейських Покровська звернулась 42-річна місцева мешканка із заявою про те, що невідомий чоловік незаконно заволодів її грошима. З’ясувалося, що постраждала перевела на картку незнайомця 7 тисяч гривень, попередньо здзвонившись із ним і домовившись, що як тільки він отримає гроші — доставить жінці кілька родин бджіл. Однак, чоловік виявився інтернет-шахраєм і зник одразу після того, як кошти покровчанки опинились на його рахунку.

А в Добропіллі правоохоронці встановлюють особу чоловіка, який запропонував 33-річній жінці свою допомогу в придбанні побутової техніки, але коли отримав від неї передплату 3 тисячі 700 гривень – розчинився в повітрі.

Так, спочатку шахрай і потерпіла приїхали разом до торгівельного комплексу сусіднього населеного пункту, потім чоловік взяв у жінки гроші і сказав, щоб вона залишилась на місці і чекала на машину із товаром, а йому самому терміново потрібно поїхати у справах. Минуло кілька годин, але обіцяна вантажівка із побутовою технікою так і не приїхала, а сам «посередник» перестав відповідати на дзвінки добропільчанки.

Зрозумівши, що малознайомий чоловік в такий спосіб її ошукав, жінка із порожніми руками і гаманцем повернулась до свого міста і звернулась за допомогою до поліції.

За даними випадками поліцейськими відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» та ст.185 «Крадіжка» Кримінально кодексу України.

- Реклама -