Як минула доба на донбаських пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні вранці на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 30/70; «Мар’їнка» – 0/50; «Новотроїцьке» – 40/30; «Гнутове» – 25/40.

Пасажиро-транспортний потік в усіх контрольних пунктах в’їзду-виїзду залишався на рівні попередньої доби. Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби.

Загалом через КПВВ прослідувало 44,7 тисячі осіб та  понад 5,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10610 осіб та 1295 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 10795 осіб та 1800 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 8450 осіб та 1386 транспортних засобів;

«Гнутове» – 5070 осіб та 1150 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9785 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники Донецького загону та працівники фіскальної служби, на вихід до ТОТУ, в сумці серед особистих речей у громадянки України виявили комплектуючі та аксесуари до комп’ютерної техніки на загальну суму понад 17 тисяч гривень.

Також у КПВВ «Майорське» та «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону спільно із співробітником ДФС виявили у громадян України 5 свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів та один паспорт так званої ДНР.

Крім того, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» співробітники Держприкордонслужби зафіксували 5 випадків, коли громадяни України намагалися «домовитися» за оформлення поза чергою за грошову винагороду. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до ТОТУ прослідували 7 вантажних автомобілів з понад 123 тоннами гуманітарного вантажу, серед якого гігієнічні набори, канцелярське приладдя та сульфат алюмінію. Вантаж направлений від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

- Реклама -