Юний мандрівник: ліцеїста з Покровського району знайшли вночі у полі

Учень ліцею  Покровська повертався додому від друга на попутних авто, але водії один за іншим доставляли його в різні населені пункти, поки останній не зупинився у Волноваському районі. Водій висадив пасажира, кинувши того в поле одного. Про це сьогодні, 6 квітня, повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Донецькій області.

Інформація про те, що вночі в поле знайдений хлопець, надійшло до Великоновосілковського відділення поліції 4 квітня в годину ночі від медиків.

«Медичним працівникам юний мандрівник повідомив свої анкетні дані і неповну адресу свого проживання. Будь-яких інших деталей хлопець не розповів. Мовчав і про те, як опинився вночі в іншому населеному пункті один, і де його батьки», – повідомили в поліції.

Поліцейські доставили його у відділення і почали з’ясовувати, як він опинився в іншому кінці області від місця свого проживання.

«Встановлено, що сам він з Покровського району (с. Солоне) і є учнем Покровського ліцею. Після закінчення навчання хлопець пішов до друга і запізнився на автобус. Було прийнято рішення їхати, «піймавши» машину. По дорозі він заснув, а прокинувся в Покровську. А далі інші «попутки» почали «возити» його по всій Донецької області, поки кінцевою точкою призначення не стала Велика Новосілка», – відзначили в поліції.

Правоохоронці знайшли повну адресу, де живуть батьки ліцеїста, і зв’язалися з ними. Вранці мандрівник вже повертався додому.