Підсумки операції «Мігрант» за березень: у Покровську 22 особи притягнуто по відповідальності

 Протягом минулого місяця співробітниками поліції Покровської оперативної зони виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 22 громадянина Азербайджану, Таджикистану, Узбекистану, РФ, Грузії та Вірменії.

 На території Покровської оперативної зони триває операція «Мігрант», яка розпочалась в лютому і спрямована на запобігання нелегальній міграції, а також інших правопорушень, що вчиняють іноземці та особи без громадянства.

Під час проведення операції «Мігрант» співробітниками поліції Покровської оперативної зони виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності сім громадян. Серед них піддані Азербайджану, Таджикистану, Узбекистану, РФ, Грузії та Вірменії.

Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

На іноземців складено 14 протоколів за ст. 203 та 8 протоколів за ст. 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відносно шести порушників були прийняти рішення про примусове повернення до країни походження, троє з яких вже видворені з нашої країни із забороною в’їзду до України.

За порушення міграційного законодавства накладено штрафів на загальну суму 10530 грн. Інформація за даними фактами направлена в міграційну службу.

- Реклама -