Правоохоронці Покровської оперзони взяли участь у міських заходах з нагоди Дня Гідності та Свободи

- Реклама -

Сьогодні, 21 листопада, відзначається День Гідності та Свободи. До урочистих заходів, які відбулись в Добропіллі та Авдіївці, взяло участь і керівництво Покровського відділу поліції.

В місті Добропілля в міському парку на алеї пам’яті з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятної стели загиблому патріоту України Олександру Єрмакову. Біля пам’ятної стели зібралися близько 60 осіб. У заході взяли участь небайдужі містяни, активісти та представники міської влади.

Пам’ять Героїв України, які відстоювали свою та державну гідність на двох революціях, наших захисників, які боронять сьогодні кордони України на сході, вшанували хвилиною мовчання.

Керівник Добропільського відділення поліції Богдан Гонтар  також долучився до урочистих заходів. В знак вшанування пам’яті героїв, загиблих під час революцій, які боролися за свободу та гідність України, він разом з іншими учасниками заходу поклав квіти біля пам’ятної плити.

В прифронтовій Авдіївці на бульварі Шевченка також відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. Начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін особисто прийняв участь у заході, звернувшись до всіх присутніх зі словами привітання: «Вітаю вас з Днем Гідності і Свободи. Це особливий день для кожного українця. Нині ми вшановуємо громадянський подвиг, героїзм, мужність, незламне прагнення українців до свободи і незалежності. Бажаю Вам здоров’я та наснаги, добробуду та мирного неба!», — зазначив Юрій Анатолійович.

Під час урочистостей аби уникнути будь-яких провокацій і загроз життю та здоров’ю всіх учасників мітингу, наряди правоохоронців були наближені до місця проведення урочистих заходів.

Всі заходи присвячені Дню Гідності та Свободи вже закінчились, порушень громадського порядку виявлено не було. Всі урочистості пройшли спокійно і без провокацій.

- Реклама -