У Покровську презентували послуги служби зайнятості

- Реклама -

2 квітня спеціалісти Покровського міського центру зайнятості відвідали Молодіжний центр «JT» , який знаходиться в минулому приміщенні КЗ  «Клуб ім.. В.М. Комарова». В рамках роботи Клубу пошуку роботи «Навігатор успіху», спеціалісти Покровського МЦЗ презентували послуги служби зайнятості шкільній молоді.

У заході прийняло участь близько 20 осіб.

Присутні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці,  можливість їх отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні чотири фактори: інформованість про світ професій; знання своїх особистісних особливостей; уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред’являють професія і спеціальність. Не слід забувати й про потреби ринку праці», — наголосила фахівець відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна.

Також слухачам презентували мобільні додатки на системі Android, розроблені Донецькою обласною службою зайнятості, а саме: «Центр професійної орієнтації», та «Центр розвитку підприємництва»; та розповіли про можливість пройти автоматизоване тестування на АРМ «Профконсультант» у Покровському МЦЗ, або самостійно на сайті Державної служби зайнятості на платформі «Профорієнтація».

Даним заходом діти були задоволені і отримали масу позитивних вражень від побаченого і почутого.

- Реклама -