Навіщо представники підприємств-перевізників прийшли у поліцію Покровська

- Реклама -

Працівниками поліції з початку року на території Покровського (раніше — Красноармійського) району виявлено 43 порушення Правил дорожнього руху (ПДР) за участю водіїв, які займаються перевезенням пасажирів. За участю пасажирського транспорту сталося 2 дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими, в яких 2 людини загинули та 2 постраждали.

З метою зниження травматизму на дорогах працівники поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху на території Покровської (Красноармійськогої) оперзони, зустрілися з представниками підприємств, що надають послуги громадського транспорту.

Перед присутніми виступив командир взводу Покровського (Красноармійського) відділу поліції майор поліції Олександр Скоров. Він довів статистику порушень ПДР, розповів про основні порушення, які допускаються водіями громадського транспорту, причини та наслідки дорожньо-транспортних пригод за участю пасажирського транспорту та порекомендував встановити в салонах автобусів відеорегістратори, аби власники транспорту мали можливість контролювати водіїв.

Поліцейський нагадав про те, що в осінньо-зимовий період завжди зростає кількість дорожньо-транспортних пригод, тому необхідно перевіряти кожний транспортний засіб, який задіяний для перевезення пасажирів, звертати особливу увагу на зношеність протектору, гальмівну систему та інші несправності транспорту, які можуть призвести до дорожніх пригод. І, звісно, ні в якому разі не випускати на лінію несправні транспортні засоби.

Також була звернута увага на необхідність перевірки технічної комплектації транспортних засобів аварійними знаками та буксирувальними тросами.

Наприкінці зустрічі Олександр Іванович наголосив на необхідність щоденного проходження перед рейсового медичного огляду та присутності механіка під час випуску транспортних засобів на лінію. Крім того, він довів, що за керування несправними транспортними засобами передбачена адміністративна відповідальність і покарання у вигляді штрафу. Рішення по адміністративній справі у відношенні порушників, які протягом року вдруге скоїли аналогічне порушення, прийматиме суд, але санкція статті передбачає позбавлення права керування транспортними засобами.

Нагадаємо, з 14 по 20 листопада на території Донеччини проводиться всеукраїнський тиждень Безпеки дорожнього руху

- Реклама -