Поліцейські з Мирнограда потрапили у царство вина та соляні шахти

- Реклама -

Минулої суботи, 5 листопада, співробітники Мирноградського відділення поліції (м. Мирноград, раніше — Димитров) побували на екскурсіях по заводу шампанських вин м. Бахмут (раніше — Артемівськ) і сольових шахтах міста Соледар.

Екскурсії проходили за підтримки профспілки. Керівництво відділення поліції прийняло рішення дати можливість особовому складу трохи відпочити і провести час в дуже цікавих місцях Донеччини.

Правоохоронці відвідали Бахмутський завод шампанських вин — підприємство, де весь цикл виробництва зосереджений під землею, в специфічному мікрокліматі вироблених гіпсових штолень.

Потім була екскурсія в соляні шахти Соледара. Саме в цьому містечку знаходяться виробничі потужності підприємства "Артемсіль" — найбільшого в Центральній і Східній Європі підприємства з видобутку кухонної солі.

Екскурсія проходила по галереях рудника на глибині 288 метрів. Поліцейських чекав захоплюючий маршрут по соляним тунелях зі скульптурами, виготовленими майстрами, а також пізнавальна розповідь про властивості солі, яка за твердістю не поступається навіть каменю.

Вразила підземна православна церква, якій понад 100 років. Вона знаходиться в кристалічному соляному пласті. Також присутніх здивувало підземне футбольне поле і концертний зал.

- Реклама -