Студент з Покровська став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

- Реклама -

Руслан Киященко, студент гр. РККм-16 гірничого факультету Донецького національного технічного університету, який базується у Покровську, посів 2 місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гірництво» в номінації «Шахтне та підземне будівництво».

Як повідомляється на сторінці навчального закладу у соцмережі, конкурс проходив у м. Кривий Ріг на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет» і проводився у наступних номінаціях:

— підземна розробка родовищ корисних копалин;
— відкриті гірничі роботи;
— шахтне та підземне будівництво;
— маркшейдерська справа;
— охорона праці в гірництві;
— збагачення корисних копалин;
— гірнича електротехніка та електромеханіка.

Другий тур конкурсу проходив у два етапи: спочатку учасники подавали роботи на конкурс, після чого на них чекало заочне рецензування, підведення попередніх підсумків і відбір найкращих робіт для участі в очному етапі ІІ туру; другий етап включав у себе публічний захист найкращих студентських наукових робіт їх авторами, визначення переможців і їх нагородження.

Руслан захищав проект «Розробка ресурсозберігаючих технологій охорони підготовчих виробок із підвищеною несучою здатністю». Науковий керівник – Сергій Григорович Негрій, доцент кафедри розробки родовищ корисних копалин.

Всього в номінації «Шахтне та підземне будівництво» брало участь 12 студентів із різних вишів України. Як зазначає сам Руслан, учасники були достойні, конкуренція була доволі значною, проте це не завадило дружній атмосфері заходу в цілому.

По завершенні заходу у молоді залишилося багато приємних вражень і спогадів. Теплий прийом і гарна організація сприяли цьому. За словами Руслана, він дізнався багато нової цікавої інформації та набув корисних зв’язків.

- Реклама -