Ліцей «Надія» у Покровську вшанував своїх переможців

- Реклама -

29  березня відбулася радісна подія в Покровському міському ліцеї «Надія». Вже доброю традицією стало нагородження найкращих учнів, переможців різноманітних конкурсів та олімпіад.

В актовій залі зібралися усі ліцеїсти разом зі своїми наставниками.

Завітали й почесні гості. З привітаннями зі значними досягненнями до ліцеїстів та педагогічного колективу звернулася директор Індустріального інституту ДонНТУ Світлана Лисенко, яка також взяла участь у процедурі нагородження.

В цьому навчальному році ліцеїстами та їхніми науковими керівниками було здобуто 20 призових місць міського етапу предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук, XVI регіонального конкурсу «Ковиловий степ», обласної науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво», Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018» та багатьох інших.

Ліцей і місто Покровськ пишаються своїми вихованцями, які в цьому році показали високі результати в дослідницькій роботі. Саме така талановита учнівська молодь є запорукою розвитку нашого міста та інтелектуальним майбутнім України.

- Реклама -