Шмідта на Порошенка: активісти пропонують перейменувати аварійну вулицю у Покровську

- Реклама -

Сьогодні, 28 березня, на сайті електронних петицій міста Покровськ було зареєстровано петицію щодо перейменування вулиці Шмидта на вулицю імені Петра Порошенка. Автор звернення – мешканець Покровська Олександр Дмитрієв.

«Зважаючи на жахливий аварійний стан вулиці Шмідта у Покровську, кількість ям на якій вже перевалила за кількість нереалізованих обіцянок міської влади, пропонуємо перейменувати вулицю Шмідта у вулицю імені Петра Порошенка

Нова назва вулиці на честь очільника держави не дозволить залишати цю важливу логістичну магістраль у такому жахливому стані без уваги та стимулюватиме місцеву владу нарешті зайнятися питанням ремонту доріг. Сьогодні транспортна нитка вулиці Шмідта є дуже важливою у логістичному зв’язку інших регіонів з військовим шпиталем, що знаходиться у Покровську, тож має стратегічне значення.

У разі, якщо ця петиція набере велику кількість голосів, Покровська міська рада буде зобов’язана її перейменувати, а це значно пришвидшить ремонт доріг у місті в цілому, адже — уявіть — якщо вулиця, названа на честь Президента України, залишатиметься у такому жахливому стані, це призведе до залучення уваги ЗМІ та власне керівництва держави, що спонукатиме (різними методами) місцеву владу нарешті взяти якісний ремонт доріг за пріоритет», — йдеться у тексті петиції.

Підтримати ініціативу щодо перейменування вулиці Шмидта можна за посиланням.

Нагадаємо, якщо петиція набере достатню кількість голосів мешканців міста (175), міська влада буде зобов`язана розглянути це питання та прийняти обґрунтоване рішення.

- Реклама -