Студент ДонНТУ, який розташований у Покровську, став переможцем Всеукраїнської олімпіади з цивільного захисту

- Реклама -

Троє студентів-магістрів гірничого факультету Донецького національного технічного університету, що розташований у Покровську, взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист». Олімпіада проходила у Києві 22 та 23 березня на базі Національного авіаційного університету. Про це повідомляється на офіційному сайті закладу.

ДонНТУ представляли  Аліна Зубенко (гр.ОПГм-17), Микита Качалов (гр. УГПм-17) і Анастасія Пастух (гр. Шм-17). Всього в олімпіаді взяли участь 98 студентів з 24 вишів України.

Всі вони були розділені на 5 категорій залежно від напряму підготовки молоді. ДонНТУ відносився до категорії «Університети з профільним напрямом «Охорона праці».

Олімпіада проходила у два етапи. Перший із них включав тестові завдання, а другий –  вирішення задач. За словами учасників, вона була доволі цікавою, адже містила різноманітні завдання. До речі, підготовка молоді до олімпіади відбувалася шляхом самостійного опрацювання студентами-гірниками навчальної літератури під керівництвом старшого викладача кафедри охорони праці Євгена Тюріна.

Як розповіли учасники, рідний виш надав їм можливість не лише показати високий рівень знань, а й відвідати столицю України й побачити студмістечко НАУ. Дуже вразив політехніків масштаб університету та заходу в цілому. Не дивно, що по завершенні в учасників залишилася маса вражень і корисних знайомств.

Що ж до результатів, то вони доволі вагомі. Так, Микита Качалов став переможцем і був нагороджений дипломом першого ступеня. Аліна Зубенко відзначена подякою за наполегливість у розв’язанні тестових завдань, а Євген Тюрін – подякою за активну участь в олімпіаді.

- Реклама -