Неповнолітній з Покровська виготовляв та пересилав наркотики у місця позбавлення волі

- Реклама -

Слідчим відділом Покровського відділу поліції направлено до суду обвинувальний акт щодо 17-річного місцевого мешканця, який спробував збути наркотичні засоби у місця позбавлення волі.

Так, до Покровської поліції поступила оперативна інформація про те, що учень третього курсу професійного ліцею незаконно придбав, виготовив, зберігав, а потім з метою збуту пересилав особливо небезпечні наркотичні засоби у місця позбавлення волі.

Завдяки злагодженим діям співробітників оперативного підрозділу вказаного порушника було затримано на гарячому у відділенні пошти. На теперішній час проведено судово-хімічну експертизу, за висновком якої встановлено, що в посилці був особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс.

Неповнолітній зловмисник свою вину визнав повністю та активно сприяв розкриттю злочина.

За вказаним фактом слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевозка, пересилка або збут наркотичних засобів, психотропних речовин а їх аналогів».

Тепер хлопцю загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна. Наразі справу скеровано до суду для розгляду та притягнення винного до відповідальності.

- Реклама -