Суд Покровська визнав винним військовослужбовця, який після відпустки два роки не з`являвся на службу

- Реклама -

Красноармійський міськрайонний суд, що розташований у Покровську, визнав винним військовослужбовця, який самовільно залишив війську частину, в якій проходив службу. Про це повідомляється на офіційному сайті суду.

Так, у грудні 2015 року чоловік, який проходив військову службу за мобілізацією та обіймав посаду кухаря, не з`явився з відпустки до розташування військової частини, яка на той час тимчасово дислокувалася у місті Торецьк. Цей  час він проводив на власний розсуд за місцем мешкання, при цьому не вживаючи жодних заходів для з'явлення до військової частини.

Однак 15 листопада 2017 року чоловік звернувся до першого відділу Військової прокуратури Донецького гарнізону, який розташований у місті Покровськ. Військовослужбовець пояснив, що злякався кримінальної відповідальності за свій вчинок та вирішив добровільно звернутися до органів військового управління.

У залі засідання військовослужбовець повністю визнав свою провину та щиро каявся у вчиненому. Також чоловік розповів, що на його утримання є двоє неповнолітніх дітей, яких він доглядає. Саме з цієї причини ним й було прийняте рішення не повертатися до розташування військової частини після відпустки.

Красноармійський міськрайонний суд визнав військовослужбовця винним та призначив йому покарання — три роки позбавлення волі. Однак на підставі ст. 75 КК України засуджений був звільнений від відбування покарання з випробуванням строком на один рік, якщо він протягом одного року шести місяців не вчинить нового злочину.

 

- Реклама -