Бухгалтерів Мирнограду навчали новому у законодавстві

- Реклама -

21 березня фахівцями управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області проведено семінар з актуальних питань для керівників та бухгалтерів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. У заході взяли участь 28 представників підприємств та установ міста.

Під час проведення семінару були розглянуті питання дотримання норм законодавства при заповненні звітності щодо нарахування заробітної плати найманим працівникам, щодо порядку надання повідомлень про прийняття працівника на роботу, нарахування єдиного внеску на загальнообов´язкове державне соціальне страхування на заробітну плату (дохід) не менше розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на місяць.

Акцентовано увагу присутніх на змінах, які внесені Законом України від 03.10.2017 № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», а саме платники єдиного внеску зобов`язані сплачувати єдиний внесок щокварталу до 20 числа місяця, що настає за кварталом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць (819,00грн.).

Також учасникам заходу повідомили про переваги сплати єдиного внеску від суми отриманих доходів (прибутку), а не у мінімальному розмірі, що в подальшому сприятиме зарахуванню таким особам належного страхового стажу при призначенні пенсії та отриманні страхових виплат.

Наприкінці зустрічі присутнім були надані відповіді на їх питання, роздано пам'ятки про перелік послуг Веб-порталу та бланки заяв для реєстрації, повідомляється на сторінці відомства у соцмережі.

 

- Реклама -