У Добропіллі переселенців ознайомили з системою гарантій та перевагами працевлаштування

- Реклама -

В Добропільському міському центрі зайнятості з минулого року працює Центр розвитку підприємництва. В рамках роботи Центру проводяться заходи, направлені на сприяння започаткування та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу, створенню робочих місць, стимулювання підприємницької ініціативи безробітних та зайнятих громадян, в яких приймають участь соціальні партнери, представники громадських організацій.

21 березня відбувся захід, в якому взяв участь представник Данської Ради у справах біженців Микита Кулешов, який провів зустріч з внутрішньо переміщеними особами та роботодавцями. Він представив Програму економічного розвитку Східної України, яка передбачає гранти на професійне навчання, гранти на мікро-бізнес та гранти на малий та середній бізнес. Ознайомив присутніх з системою гарантій і переваг працевлаштування для переселенців та надав буклет-пам’ятку. Роботодавці, які приймали участь в заході, отримали буклети «Компенсація роботодавцям витрат, пов’язаних із працевлаштуванням переселенців».

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Гончарова ознайомила присутніх з новітнім сервісом служби зайнятості Он-лайн Центром розвитку підприємництва та презентувала інноваційні методи роботи, серед яких відео вакансії, відео резюме. Провела презентацію умов отримання фінансової підтримки суб’єктами малого підприємництва на конкурсній основі в рамках конкурсу «Український донецький куркуль».

  В заході прийняли участь 19 осіб, у т.ч. внутрішньо переміщені особи, молодь та інші, зацікавлені у розвитку своєї бізнес- ідеї, та 24 роботодавця.

 

- Реклама -