В селищі Шевченко запрацював скайп-зв’язок з надання пенсійних послуг

- Реклама -

21 березня в Шевченківській селищній раді запрацювало ще одне інтерактивне місце з надання пенсійних послуг засобами скайп-зв’язку фахівцями Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відтепер мешканці селища Шевченко можуть отримати консультації та роз’яснення пенсійного законодавства, ознайомитись з переліком документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, подати заяву на видачу довідок тощо не витрачаючи час та кошти на поїздку до управління. Щонеділі вони зможуть отримати послуги з пенсійних питань безпосередньо за місцем проживання.

Прийом громадян засобами скайп-зв’язку буде проводиться щонеділі у вівторок з 8:00 до 12:00 години у приміщені Шевченківської селищної ради за адресою: сел. Шевченко, вул. Центральна,1.

Начальник Красноармійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Аржавітіна Неля Вікторівна підчас заходу підкреслила, що сумісна робота органів місцевої влади та Пенсійного фонду над удосконаленням ефективного прийому та обслуговування громадян, враховуючи потреби населення, продовжується.

На сьогодні в м. Покровську та Покровському районі працюють 7 інтерактивних робочих місць та 3 агентських пункти.

 

- Реклама -