В Добропіллі юнацькі команди змагались з першість в змаганнях з міні-футболу

- Реклама -

Перемогу здобула команда юних футболістів з Добропілля, яка отримала  привітання і від співробітників Добропільського відділення поліції.

В Добропіллі відбувся міжрегіональний турнір з міні-футболу «Дружба», участь в якому  приймали 10 юнацьких команд з Донеччини та Харківщини.

На футбольному полі йшла завзята боротьба, кожна команда намагалась здобути перемогу. Гучними гаслами підтримували та підбадьорювали гравців активні вболівальники —  друзі, батьки та правоохоронці.

У напруженій спортивній боротьбі виборола першість і стала переможницею команда з Добропілля. Друге  місце посіла команда з Білецького, а 3 – з Мирнограду.

В кінці заходу заступник начальника сектору превенції Добропільского відділення поліції Олександр Жуков, який спостерігав за грою та вболівав за місцеву команду, привітав всіх учасників змагань та вручив у якості підтримки команді з Мирнограду – торт.

«Всі команди показали гарну футбольну гру, спортивну поведінку і майстерність. Я бажаю кожній команді  такого ж спортивного духу, енергії та спраги до перемоги у подальших змаганнях!», — зазначив Олександр Жуков.

- Реклама -