У Покровську відбувся чемпіонат Донецької області з карате

- Реклама -

18 березня 2018 року у місті Покровськ, на базі спорткомплексу «Металург», відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області з карате JKA WF 2018, присвячений 95-річчю Покровського району.

Чемпіонат організований з метою пропаганди здорового способу життя, популяризації карате серед населення, підвищення спортивної майстерності спортсменів, суддів, інструкторів та відбору спортсменів до складу збірної команди Донецької області.

 Організаторами проведення змагань виступили Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації разом з Донецькою обласною федерацією карате за сприяння Покровської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

В змаганнях прийняли участь 290 учасників у віковій категорії від 6 до 18 років і старше з Покровського, Мар’їнського, Великоновоселківського районів, м. Вугледар, м. Селидове, м. Володимирівка, м. Новогродівка, м. Мирноград, м. Словянськ, м. Краматорськ та смт. Межова Дніпропетровської області, м. Кременна, м. Сіверодонецьк, м. Рубіжне Луганської області та м. Ізюм Харківської області.

- Реклама -