Купи бруду, роздягнуті діти та відсутність їжі: на Добропільщині багатодітну мати притягнули до адміністративної відповідальності (Фото)

- Реклама -

До співробітників Добропільського відділення поліції звернулися мешканці с. Нововодяне з проханням перевірити умови проживання родини, в якій виховується троє малолітніх дітей. Небайдужі громадяни повідомили, що малечі доводиться жити в жахливих умовах,а їх матір це особливо не турбує. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Правоохоронці відразу виїхали на вказану адресу. Зайшовши в середину будинку, співробітники поліції побачили купи бруду та сміття, залишки їжі та немитий посуд, а в одній з кімнат на підлозі гралися голі троє хлопчиків — 2, 3 та 5 років. На запитання поліцейських чому діти роздягнуті, їхня 23-річна мати відповіла, що всі речі попрала, а так як пральної машини в них немає, речі не встигають висохнути.

Крім того, співробітники поліції не виявили в будинку і їжі для дітей. На це у жінки також було виправдання – вдома немає холодильника, тому і продукти зберігати немає де.

За таке недбале ставлення до своїх батьківських обов’язків відносно горе-матері правоохоронці склали адміністративний протокол відповідно до ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення та дали час на наведення порядку в оселі.

- Реклама -