«Подарунок» Родинському від Покровського водоканалу: посеред парку злили фекалії (Фото)

- Реклама -

Напередодні свята працівників житлово-комунального господарства,  «Покровськводоканал» вирішив зробити своєрідний «подарунок»  мешканцям міста Родинське: машина з вакуум-бочкою з надписом «Покровськ – чисте місто» заїхала в парк, який розташований за Палацом культури «Шахтар», та на зеленій зоні злила фекалії. Якщо б не пильність городян, працівник «Покровськводоканалу»  спустошив би всю бочку на території парку.

Побачивши таку прикру картину, небайдужі мешканці міста відразу ж повідомили керівника  Родинського. Катерина Андрійченко разом з працівниками виконкому прибула на місце події і побачила невтішну картину.

Як виявилось, водій та слюсар, за вказівкою керівника Родинської дільниці «Покровськводоканалу» Юрія  Лісічкіна , приїхали злити нечистоти у колектор, але не доїхавши до потрібного місця 10 метрів, злили фекалії  на території парку.

Як зазначають мешканці, така ситуація у Родинському  вже відбувалась, але коли працівники виконкому прибували на місце подій, машина водоканалу встигала від’їхати, залишивши за собою нечистоти.

Нагадаємо, що впродовж минулого року, завдяки підтримці мецената Сергія Андрійченка, проводились масштабні роботи з озеленення та освітлення паркової зони, встановлювались лавочки та урни. Також для безпеки городян впорядкували рух автомобільного транспорту, встановивши обмежувачі.

 Але працівникам «Покровськводоканалу» це не стало на заваді: машина з вакуум-бочкою проїхала через парк, тим самим пошкодивши зелені насадження.

Отже, поки одні займаються благоустроєм рідного міста, вкладаючи у добру справу чималі кошти, інші —  комунальні служби Покровська, замість того, щоб допомагати та виконувати свої прямі обов’язки, заливають родинський  парк відпочинку фекаліями…

- Реклама -