Дитяче обличчя злочинності: школярі Мирнограда відвідали корисний та цікавий тренінг

- Реклама -

Вчора, 15 березня, активісти громадської організації «Український Патріотичний Рух Донбасу» та працівники міського відділу пробації завітали до бібліотеки – філії №1 ЦБС відділу культури Мирноградської міської ради. Там вони провели тренінгові заняття для учнів ЗОШ №10 та НВК на тему «Дитяче обличчя злочинності».

Упродовж заняття дітям розповіли, що таке злочин та про відповідальність за скоєння правопорушень, інформували, з якого віку та за які злочини настає кримінальна відповідальність, ознайомили з видами покарань, які застосовуються до неповнолітніх, а також продемонстрували відеоролики про дитячі колонії.

Потім діти виконали вправу — намалювали та охарактеризували правослухняного підлітка та правопорушника, після чого до них було доведено, що негативному підлітку можуть бути притаманні риси позитивного і навпаки, тобто у кожної людини є набір характеристик, і поведінка кожного залежить від того яким чином людина їх використовує.

Також діти разом з дорослими визначили причини скоєння дітьми правопорушень, знайшли шляхи їх подолання, звернули увагу на проблеми, які породжуються вживанням алкогольних та наркотичних речовин, а також прийшли до висновку, що вчинення злочину – це порушення прав іншої людини. Учні виконали ще одну вправу «Щити прав дитини», під час якої розширили знання щодо існуючих організацій, які займаються захистом прав дітей.

Наприкінці заходу активіст ГО «Український Патріотичний Рух Донбасу» наголосив дітям про необхідність організації корисного дозвілля з метою уникнення протиправної поведінки, продемонстрував молоді фото презентацію про роботу організації, а також запросив підлітків до ГО «УПРД» та до Молодіжного центру «Рух», на базі якого проводяться різноманітні тренінги та заходи для молоді міста.

- Реклама -