Довгі черги та поганий стан пішохідної зони: стали відомі основні проблеми перетину КПВВ

- Реклама -

БФ «Право на захист» опублікував моніторинговий звіт “Перетин лінії зіткнення через КПВВ” за лютий 2018 р. Так, згідно отриманих даних, основними проблемами перетину КПВВ є довгі  черги та поганий стан пішохідної зони.

В основу звіту покладено дані, зібрані протягом лютого 2018 року, у період погіршення погодних умов, а також тимчасового часткового обмеження транспортного руху до КПВВ «Майорське» з боку КУУТ у зв’язку з операцією поліції з виявлення нелегальних перевізників наприкінці лютого.

Протягом звітного періоду монітори БФ «Право на захист» опитали 1 668 осіб, які перетинали лінію зіткнення: 40,4% з них прямували на НКУУТ, 59,6% – на КУУТ. Більшість опитуваних були жіночої статі (61,6 %), а 38,4 % – особи чоловічої статі. 5,8 % від усіх респондентів подорожували з неповнолітніми.

Довгі черги залишаються найбільшою проблемою на КПВВ. Зокрема, майже 70% респондентів на КПВВ «Майорське» висловили занепокоєння довгими чергами. Більшість опитаних на КПВВ «Новотроїцьке» скаржилися на поганий стан пішохідної зони, тоді як транспортні проблеми зазначили як найбільш актуальну проблему на КПВВ «Мар’їнка».

- Реклама -