Мирноградські поліцейські прийняли участь в акції «Здай кров – врятуй життя»

- Реклама -

Впродовж року в рамках акції «Здай кров – врятуй життя» проводяться різні заходи з популяризації донорства крові. Їхня мета — залучення здорових людей до донорства, адже потреба у переливанні крові є дуже важливою, особливо в нашій країні. Адже на території Донеччини та Луганщини тривають бойові дії і майже щодня отримують поранення військовослужбовці, мирні громадяни, правоохоронці. Для того, щоб врятувати їхнє життя, потрібно мати необхідний запас крові, особливо рідкісної групи.

Варто зазначити, що до здоров’я донора ставляться особливі вимоги, серед яких і відсутність хвороб (навіть вилікуваних у минулому) та шкідливих звичок. Саме тому серед потенційних донорів надається перевага саме правоохоронцям, тому що вони проходять ретельний медичний, психологічний, психофізіологічний відбір перед вступом на службу.

14 березня мирноградські поліцейські прибули до місцевого пункту переливання крові. Перед процедурою правоохоронці пройшли ретельне обстеження. Забір крові всі поліцейські перенесли легко і спільними зусиллями медсестрам «Мирноградської станції переливання крові» вдалося зібрати декілька літрів крові.

Правоохоронці пообіцяли, що й надалі будуть активно брати участь у подібних акціях, адже допомога – це їх безпосередній обов’язок перед людьми.

- Реклама -