Громадськість Покровська говорила про основні проблеми міста

- Реклама -

Нецільова розтрата мільйонів з бюджету міста, велика кількість кримінальних справ стосовно мера міста Руслана Требушкіна та його команди, постійні нарікання на роботу комунальників та багато інших наболілих питань змусили зібратися громадськість Покровська.

Сьогодні, 12 березня, представники громади Покровська зібрались у молодіжному Хабі, щоб обговорити проблемні питання міста. Зокрема, мешканці Покровська говорили про незадовільну роботу очільника міста.  

«Незадоволення мешканців міста роботою Требушкіна росте. Їздить весь час у Київ. Там у нього фірми, там у нього жінка, діти закордоном… і він сім’ю сюди не перевозе. Для нього наше рідне місто – це трамплін у велику політику, — сказала громадська діячка Світлана Гавриленко. – Комунальники не працюють, місто перетворилося у суцільну ковзанку… тільки площу недавно почистили, а то було «гибле» діло. Ні з ким ніколи не радиться, він сам вирішує нашу долю і думає тільки про власний капітал».

На зустрічі були присутні і квартальні. Очільниця 9 кварталу скаржилася: Контакт-центр не працює, щоб викликати дитячого лікаря потрібно дзвонити особисто меру, світла цілими днями немає.

«У нас есть такой район «Дурняк» — там вообще ничего не делается: ни дороги, ни свет, в общем там полнейший беспредел. И, если во время предвыборной кампании, нынешний мэр кормил людей красивыми обещаниями, то сейчас каждый житель этого района знает цену его словам. Лично ко мне, как к квартальной, идут люди и не могут добраться ни с одной ни с другой стороны, потому что нет дороги», — розповіла квартальна Тетяна Миколаївна.

Також, люди говорили про недостатню кількість кваліфікованих лікарів та вчителів, робочих місць загалом. Не могли не згадати про вулицю Шмідта, неякісні ремонти навчальних закладів та низький рівень обслуговування у ЦНАПі.

Проблемних питань у місті багато і прикро те, що з кожним днем їх стає дедалі більше, а вирішувати їх ніхто не поспішає… у Покровську нема господаря, зазначають активісти міста.

Більш детально про зустріч та думки городян читайте у наступних публікаціях.

- Реклама -