Донбас: 23 травня ці хлопці загинули внаслідок атаки терористів (ФОТО)

- Реклама -

На місці колишнього блокпоста, розташованого на трасі Добропілля – Краматорськ, встановили пам'ятну стелу на честь трьох бійців 93-ї механізованої бригади. 23 травня 2014 року хлопці загинули внаслідок несподіваної атаки диверсійною групою терористів.

Організатором даного заходу виступив депутат Добропільської міськради Стрепоченко Микола Борисович. У церемонії брали участь командири 93-ї бригади ЗСУ України і сил АТО, а також були присутні голови Золотоколодезянского і Нововодянського сільських рад.

Вшанувати пам'ять солдатів приїхали представники місцевої влади та духовенства, волонтери та журналісти. На відкриття пам'ятника загиблим бійцям 93-ї бригади були запрошені їхні родичі та близькі.

Багато теплих слів звучало на адресу бригади, багато спогадів, подяки і підтримки.

Вшанувати пам'ять військовослужбовців прийшли і правоохоронці Добропільського відділення поліції, які поклали живі квіти до меморіалу загиблих героїв. А також хвилиною мовчання вшанували воїнів 93-ї бригади, які віддали життя за свободу і незалежність нашої країни.

Начальник Добропільського відділення поліції Валерій Михайленко зазначив, що завдяки героїзму і життю трьох воїнів 93-ї бригади два роки тому були відвернені диверсійні дії на території міста Добропілля та Добропільського району з боку терористів.

- Реклама -