Пауерліфтер з Мирнограду виборов «бронзу» чемпіонату Європи

З 8 по 14 травня в іспанському місті Малага проходить Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок та юнаків і дівчат. Донецьку область у складі збірної команди України представляв Артем Шевченко — мешканець Мирнограду (колишній Димитров), студент ДонНТУ, який зараз базується в Покровську (колишній Красноармійськ).
Артем один із перших випробував іспанського помоста, де відразу розгорнулась боротьба за призові місця. У присіданні мирноградський спортсмен з результатом 260 кг посів друге місце, пропустивши вперед представника з Росії. У жимі лежачи йому довелося задовольнитися бронзовою медаллю. Самий розпал боротьби розгорнувся в становій тязі, де Артем вів боротьбу за малу золоту медаль, але йому не вистачило 2,5 кг і як наслідок — мала срібна медаль з результатом 257,5 кг.
У ваговій категорії 93 кг Артем здобув дві срібні та одну бронзову медалі, а саме: присідання — 2 місце, жим лежачи — 3 місце, тяга — 2 місце. У сумі триборства, набравши 652,5 кг, Артем виборов 3-е місце! Вітаємо нашого спортсмена з новою перемогою!
Спортсмен та його тренер — Костянтин Олексійович Бордюга — дякують міську владу Мирнограду за фінансову підтримку в організації поїздки на змагання.