В ДонНТУ-переселенці пройшла церемонія посвяти у першокурсники

- Реклама -
В Донецькому національному технічному університеті, який після окупації Доненьцка проросійськими силами, з 2014-го працює в Покровську (колишньому Красноармійську), пройшла урочиста церемонія посвяти у першокурсники.
У перший день осені у стінах великої похилої зали зібралися вчорашні абітурієнти, їх батьки, педагоги та гості, аби розділити одну з найважливіших подій – церемонію посвяти у студенти. 
Розпочалася урочистість привітаннями керівників вишів. Ректор Донецького національного технічного університету Ярослав Олександрович Ляшок і директор індустріального інституту Світлана Павлівна Придатько побажали новоспеченим студентам цікавого, насиченого життя, успіхів у навчанні, а також закликали гордо нести знамено свого вишу.
Далі ведучі повідали присутнім про основні віхи історії ДонНТУ та його сьогодення, більш детально познайомили з університетом, структурою та деканами – людьми, які спрямовують роботу цілого факультету.
Від імені всього деканського корпусу зі словами привітань виступив декан факультету МЕХТ Андрій Миколайович Сурженко. Долучився до поздоровлень і Віктор Климентійович Костенко, доктор технічних наук, професор, один із яскравих представників професорсько-викладацького складу ДонНТУ.
Під час презентації гості могли неодноразово пересвідчитися, що навчання в університеті відкриває перед студентами безліч можливостей реалізувати себе. Сучасна лабораторна база та новітнє обладнання, досвід викладачів, потужна наукова та міжнародна робота, чудова бібліотека, активне самоврядування та функціонуючий молодіжний центр, численні зв’язки вишу з роботодавцями – ось далеко не весь список того, що отримують студенти в у університеті.
Кульмінацією заходу стала безпосередньо церемонія посвяти в студенти, що включала в себе промову клятви першокурсника та передачу символічних атрибутів студентства – залікової книжки та ключа від знань.
Після цього хвилюючого моменту першокурсниця ДонНТУ Вікторія Лакатош виступила з промовою, а завершилася церемонія традиційним міжнародним гімном Гаудеамусом.
Далі кожен із факультетів провів організаційні збори, на яких декани та їх заступники більш детально розповіли про специфіку навчання та надали необхідні поради для того, аби студентське життя проходило максимально комфортно та легко.

- Реклама -