Кто будет считать голоса на выборах: новый список Красноармейской избирательной комиссии

- Реклама -

Согласно постановлению Центральной избирательной комиссии № 525 от 5 ноября 2015 года, утвержден новый состав Красноармейской городской избирательной комиссии

Голова комісії – Клименко Гаяне Мікаєлівна, 1971 року народження – від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Заступник голови комісії – Завгородня Олена Федорівна, 1976 року народження – від місцевої організації Партії захисників Вітчизни.

Секретар  комісії – Шматько Євген Валерійович, 1979 року народження – від місцевої організації Партії "Відродження".

Басов Денис Юрійович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край";

Дернова Катерина Володимирівна, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок";

Дудкіна Наталія Валеріївна, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

Калетюк Ярослав Валерійович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок";

Крилова Ольга Борисівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Нова держава";

Куліковський Костянтин Вікторович, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ";

Максименко Світлана Миколаївна, 1957 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

Малєєва Інна В’ячеславівна, 1969 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

Подопригора Юрій Анатолійович, 1966 року народження – від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка;

Польщан Карина Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

Пясковська Марина Михайлівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

Саділіані Лариса Романівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "Опозиційний блок";

Тертичний Юрій Олександрович, 1982 року народження – від місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка;

Філь Дмитро Дмитрович, 1981 року народження – від місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";

Ядикіна Вікторія Володимирівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

- Реклама -