У Донецькій ОДА підтвердили випадок коронавірусу у виконкомі Покровська

- Реклама -

Сьогодні, 3 серпня, у Донецькій ОДА відбувся традиційний брифінг з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції, в ході якого начальник стратегічного відділу департаменту охорони здоров’я Олександр Педенко підтвердив, що у виконкомі Покровська виявлено випадок захворювання на коронавірус.

«Дійсно, одна з хворих є працівницею Покровського виконкому. Наскільки мені відомо, вже зроблені опитування, де, як і з ким вона могла контактувати», — зазначив Олександр Педенко.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що колишня заступниця міського голови Інна Телесова отримала позитивний результат ПЛР-дослідження на коронавірус.

Так, начальник стратегічного відділу в ході брифінгу розповів, що мешканка міста Краматорська (Інна Телесова, колишня заступниця Покровського міського голови — прим.ред.) 31 липня зробила ПЛР-дослідження в приватній лабораторії міста Харкова. Сьогодні було отримано позитивний результат на коронавірус.

Наразі жінка знаходиться вдома на самоізоляції й отримує лікування.

Що ж стосується подальшої роботи Покровського виконкому, то місцева санітарно-епідеміологічна служба наразі проводить епідеміологічне розслідування.

«Вони відправляють пацієнтів, які близько контактували на лікарняний лист. Також контролюють хід збору ПЛР-досліджень. Аналізи будуть відбирати мобільні бригади, яких у Покровську дві. Зразки будуть досліджені або у Слов’янську, або у Маріуполі», — зазначив Олесандр Педенко.

Варто нагадати, що 27 липня Інна Телесова була присутня на робочій зустрічі з очільником Донецької ОДА Павлом Кириленком. До того ж у залі знаходилися керівники силових структур, представники громадськості та активісти.

- Реклама -