Депутати Покровська не підтримали виділення майже 30 мільйонів гривень на довгобуди

- Реклама -

Наразі у Покровську проходить 80-та позачергова сеесія міської ради. Щойно депутати розглянули питання щодо виділення коштів на завершення будівельних робіт по 11 об’єктам, які у місті вже звикли вважати «довгобудами».

Це питання викликало неабиякі суперечки. Депутат Сергій Андрійченко наголосив, що ремонтувати навчальні та дошкільні заклади міста вкрай необхідно, але на ці об’єкти вже виділялися чималі бюджетні кошти. Також Сергій Сергійович нагадав, що він та ще декілька депутатів неодноразово звертали увагу і депутатів, і громадськості на тому, що роботи виконуються неякісно, але їх на об’єкти ніхто не пускав та документацію не надавав.

Тепер депутат пропонує створити спеціальну комісію, яка перевірить проектно-кошторисну документацію та обсяг виконаних робіт. І тільки після цих перевірок можна буде говорити про подальший ремонт цих закладів.

Заступник міського голови Ярослав Хотнянський намагався усіляко схилити депутатів до прийняття рішення, маніпулюючи дітьми, які начебто будуть навчатися у недобудовах. Просто Ярослав Сергійович, як нова людина у місті, напевно, не знає, що діти Покровська з початку приходу компанії Руслана Требушкіна до влади знаходяться у таких умовах. Саме ця команда розпочала ці багатомільйонні ремонти, перекривала крівлю у дощі та морози, укладала договори з підставними ФОПами та не завершила за 4 роки жодного об’єкту.

Після гарячих суперечок депутати перейшли до голосування. Виділення коштів на добудови підтримали лише 17 депутатів. Рішення прийняте не було.

- Реклама -