Студенти ДонНТУ у Покровську отримали стипендію Наукового товариства ім.Шевченка у США

- Реклама -

Сьогодні для студентів  існує велика кількість стипендіальних і грантових програм, тому неодноразово наголошувалося, що сучасний ДонНТУ – це не просто осередок освіти та науки, а ще й університет можливостей. Знання та досвід, набуті у виші, дають змогу студентам брати участь у найнесподіваніших конкурсах і міжнародних програмах, незалежно від майбутньої спеціальності.

У 1947 році у США була заснована така організація, як Наукове товариство імені Шевченка. НТШ – це науково-культурна громадська організація, діаспорний центр НТШ у Сполучених Штатах Америки. Товариство об’єднує вчених і діячів науки американських університетів й інших інституцій, які працюють і постійно оприлюднюють результати своїх досліджень відповідно до власних наукових зацікавлень і традицій української національної науки.

У цьому році НТШ у США анонсувало нову спеціальну стипендіальну програму, розраховану на підтримку талановитих і перспективних українських студентів, які втратили рідних під час Євромайдану та війни на Сході України або мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Для бажаючих прийняти участь у програмі було передбачено солідний бонус — надання 10 стипендій на конкурсній основі. Переможці отримають $2000 (~55,500 грн.) протягом одного навчального року кожен.

До стипендіального комітету Наукового товариства імені Шевченка надійшло 74 подання, серед яких близько десяти – саме з ДонНТУ, який розташований у Покровську.

Оцінювання наукових досягнень, академічних успіхів, мотиваційного листа на тему «Від мрії до дії: для чого мені потрібна стипендія Наукового товариства імені Шевченка в США», рекомендацій і листів підтримки проходило в декілька етапів, також були очні співбесіди. Довгоочікуваний результат роботи комісії приніс приголомшливу новину: серед 10 стипендіатів зі всієї України, двоє студентів з Донецького національного технічного університету.

Богдан Самойлович і Сергій Демидов, які отримали стипендії, інноватори та резиденти Молодіжного Хабу, магістранти спеціальності СУА.

 

- Реклама -