В Димитровский горсовет рвутся шахтёры, пенсионеры и солдаты

- Реклама -
В выборах в Димитровский городской совет (пройдут 25 октября) будут участвовать 125 кандидатов от 8 местных организаций политических партий. Партийные списки с указанием территориальных избирательных округов, за которыми закреплены участники гонки, представили в Димитровской городской избирательной комиссии. Среди потенциальных членов горсовета есть представители шахт, исполкома, пенсионеры, руководители различного уровня и даже представители ВСУ.

Радикальна партія Олега Ляшка

ПІБ кандидата Посада та місце роботи Рік нар. Партійність Округ Потапенко Руслан Володимирович Тимчасово не працює 1984 Член Радикальної Партії Олега Ляшка Перший кандидат Бельмасова Ірина Ігорівна Вчитель інформатики ЗОШ №10 1984 Член Радикальної Партії Олега Ляшка 7 Поліщук Сергій Володимирович Тимчасово не працює 1991 Член Радикальної Партії Олега Ляшка 6 Хвостова Інна Сергіївна Тимчасово не працює 1982 Член Радикальної Партії Олега Ляшка 3

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

ПІБ кандидата Посада та місце роботи Рік нар. Партійність Округ Передрій Алла Анатоліївна Начальник управління ГУДКСУ у м. Димитрові 1970 БПП «Солідарність» Перший кандидат Власенко Ганна Валеріївна Головний бухгалтер ОП ПО ОКП «ДТКЕ» «Димитровтепломережа» 1979 БПП «Солідарність» 21 Гапонова Тетяна Петрівна Начальник планово-економічного відділу ДП «Донецький експертно-технічний центр Держпраці» 1974 БПП «Солідарність» 22 Денисенко Світлана Миколаївна Директор ЗОШ №17 1973 БПП «Солідарність» 9 Жукова Наталя Федорівна Пенсіонер 1953 БПП «Солідарність» 25 Ізюмченко Валерій Анатолійович Тимчасово не працює 1970 БПП «Солідарність» 30 Качмар Тетяна Петрівна Начальник управління Пенсійного фонду України в м.Димитрові 1970 БПП «Солідарність» 34 Кириленко Віктор Антонович Пенсіонер 1956 БПП «Солідарність» 16 Ключка В’ячеслав Леонідович Директор фірми «Промтехснаб» 1961 Безпартійний 7 Корнієнко Валерій Іванович Пенсіонер 1948 БПП «Солідарність» 31 Лагунін Сергій Іванович Фізична особа-підприємець 1961 Безпартійний 8 Наумова Наталя Іванівна Пенсіонер 1949 БПП «Солідарність» 11 Онипченко Едуард Анатолійович Директор ОП ПО ОКП «ДТКЕ» «Димитровтепломережа» 1970 БПП «Солідарність» 13 Погребняк Сергій Олександрович Рядовий 74 окремого батальйону військової розвідки ЗСУ 1986 БПП «Солідарність» 32 Попова Ірина Петрівна Майстер ОП ПО ОКП «ДТКЕ» «Димитровтепломережа» 1960 БПП «Солідарність» 24 Ревва Лариса Миколаївна Завідувач ДНЗ №8 «Конвалія» 1963 БПП «Солідарність» 6 Романова Світлана Вікторівна Головний бухгалтер ТОВ «Димитровський експериментально-механічний завод» 1974 БПП «Солідарність» 14 Шолудько Валентина Юріївна Вихователь ДНЗ №8 «Конвалія» 1965 БПП «Солідарність» 10 Юзипович Олена Володимирівна Начальник житлового комунального відділу Красноармійської міської ради 1973 БПП «Солідарність» 12

Партія «Відродження»

ПІБ Посада та місце роботи Рік нар. Партійність Округ Кравченко Дмитро Леонідович Директор ТОВ «Будресурс» 1974 Член Партії «Відродження» Перший кандидат Губанов Юрій Миколайович Начальник дільниці ВП «Шахта Центральна» ДП «Красноармійсьвугілля» 1961 Безпартійний 15 Кобяков Олексій Вікторович Приватний підприємець 1977 Член Партії «Відродження» 13 Лапчинський Ігор Миколайович В.о. директора Димитровського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» 1971 Член Партії «Відродження» 11 Литвиненко Неллі Анатоліївна Завідувач відділення Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Димитров 1963 Член Партії «Відродження» 19 Міленін Олексій Васильович Заступник генерального директора з економіки ДП «ВК «Краснолиманська» 1977 Безпартійний 27 Міннікаєва Злата Анатоліївна Інструктор з фізичного виховання дитячого садка «Веселка» шахти ім. Стаханова 1969 Член Партії «Відрождення» 31 Немикіна Галина Андріївна Директор Центру гармонійного розвитку дітей і підлітків «Бригантина» 1956 Безпартійна 21 Хасенко Микола Олександрович Пенсіонер 1954 Безпартійний 14

Політична партія «Опозиційний блок»

ПІБ Посада та місце роботи Рік нар. Партійність Округ Брикалов Олександр Леонідович Секретар Димитровської міської ради 1974 Член Політичної партії «Опозиційний блок» Перший кандидат Абрамов Євген В’ячеславович Пенсіонер 1948 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 13 Бабич Олександр Іванович Пенсіонер 1951 Безпартійний 25 Базилевич Наталя Іванівна Директор Димитровського міського центру зайнятості 1968 Безпартійна 31 Батир Ганна Олександрівна Директор ЗОШ №9 1957 Безпартійна 8 Бігдан Володимир Миколайович Заступник директора ВП «Шахта «Стаханова» ДП «Красноармійськвугілля» 1964 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 23 Біличенко Олександр Анатолійович Суб’єкт підприємницької діяльності, Салон «Мілена» 1963 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 4 Ведющенко Володимир Іванович Директор Торговельного комплексу «Лідер» 1954 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 3 Вострикова Світлана Олександрівна Начальник Управління праці та захисту населення Димитровської міської ради 1980 Безпартійна 19 Доценко Дмитро Валерійович Заступник начальника дільниці «Скіповий комплекс» ВП «Шахта «Стаханова» ДП «Красноармійськвугілля» 1973 Член політичної партії «Опозиційний Блок» 32 Жук Алевтина В’ячеславівна Тимчасово не працює 1966 Позапартійна 1 Забєля Максим Сергійович Головний редактор Димитровської міської газети «Родной город» 1985 Позапартійний 20 Карпенко Ілона Степанівна Тренер Дитячого центру гармонійного розвитку «Бригантина» 1968 Позапартійна 22 Келіш Наталія Вікторівна Завідуюча хімічної лабораторії ПАТ «ЦЗС «Комсомольська» 1970 Позапартійна 18 Кецко Ольга Олександрівна Директор Димитровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 1985 Позапартійна 17 Кішиченко Юрій Олександрович ВП «Шахта ім. Стаханова» ДП «Красноармійсьвугілля». Начальник зміни 1961 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 5 Кандрашина Олександра Андріївна Інженер-хімік ВО «Димитровтепломережа» 1966 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 21 Лійка Наталія Миколаївна Начальник Міського відділу освіти Димитровської міської ради 1960 Безпартійна 30 Лямцева Людмила Василівна Голова Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків 1949 Безпартійна 28 Маслова Наталія Альбертівна Димитровська міська рада. Керуюча справами виконкому 1963 Член ОБ 10 Мацюк Віктор Миколайович Директор ПП «Екобуд-сервіс» 1976 Безпартійний 29 Моргунова Ілона Леонідівна Завідувач Дитячим навчальним закладом № 4 «Іскринка» 1975 Безпартійна 16 Ніколенко Вікторія Валеріївна Начальник юридичного відділу ТОВ «Димитроввантажтранс» 1976 Безпартійна 7 Пелюх Сергій Богданович Директор ТОВ «ПСБ» 1966 Безпартійний 34 Перетятко Ігор Миколайович Лікар Димитровської центральної міської лікарні 1969 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 11 Пономаренко Олександр Геннадійович Заступник Димитровского міського голови 1973 Безпартійний 33 Прокопова Тамара Федорівна Інженер відділу капітального будівництва ТОВ «Димитроввантажтранс» 1952 Безпартійна 9 Солодуха Павло Павлович Заступник директора ВАТ «Донмонтаж» 1968 Безпартійний 2 Солощенко Костянтин Миколайович Заступник директора з охорони праці ВП «Шахта «Стаханова» ДП «Красноармійсьвугілля» 1960 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 24 Ситник Тетяна Анатоліївна ТОВ «Димитроввантажтранс». Помічник директора 1968 Безпартійна 14 Третяк Наталія Олександрівна Директор КП «Служба єдиного замовника» 1976 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 26 Чорний Анатолій Сергійович Командир взводу 10 ВГРЗ 1984 Безпартійний 6 Шайдулліна Оксана Мансурівна Завідуюча амбулаторії «Новатор», лікар-терапевт комунального закладу «Димитровський центр первинної медико-санітарної допомоги» 1976 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 15 Шафранов Олег Вікторович Приватний підприємець 1966 Член Політичної партії «Опозиційний блок» 12 Шишигіна Лариса Михайлівна Провідний економіст КП «Багатогалузеве об’єднання комунального господарства» 1965 Безпартійна 27

«Партія простих людей Сергія Капліна»

ПІБ Посада та місце роботи Рік нар. Партійність Округ Загреба Андрій Володимирович Електрослюсар підземний шахти ім. Стаханова 1987 Безпартійний перший Ілющенко Алла Ілларіонівна Безробітна 1967 Безпартійна 29 Найден Юлія Петрівна Спеціаліст з обслуговування клієнтів, ПриватБанк 1980 Безпартійна 25

Політична партія «НАШ КРАЙ»

ПІБ Посада та місце роботи Рік нар. Партійність Округ Гордієнко Дмитро Володимирович Головний енергетик ДП «Красноармійськвугілля» 1975 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» Перший кандитат Абрамов Олександр Олександрович Заступник директора з економічних і фінансових питань ВП «Шахта «Стаханова» ДП «Красноармійськвугілля» 1983 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 5 Андроненко Роман Іванович В.о. заступника генерального директора з охорони праці ДП «Красноармійськвугілля» 1981 Безпартійний 22 Андроненко Ірина Андріївна Головний економіст тендерно-договірного відділу ДП «Красноармійськвугілля» 1982 Безпартійна 23 Бєлоусов Володимир Дмитрович Комерційний директор ДП «Красноармійськвугілля 1982 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 7 Веретельник Тетяна Михайлівна Заступник директора — начальник відділу з соціальних та господарських питань ДП «Красноармійськвугілля» 1961 Безпартійна 9 Гусак Павло Сергійович В.о. головного механіка ДП «Красноармійськвугілля» 1979 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 28 Данкевич Іван Ігорович Провідний інженер з цивільного захисту ДП «Красноармійськвугілля» 1987 Безпартійний 2 Дудник Олег Валерійович Начальник участка «Підземна дільниця електрообладнання» ВП «Шахта «Стаханова» ДП «Красноармійськвугілля» 1987 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 11 Каторжина Олена Олексіївна Провідний інженер енергомеханічної служби ДП «Красноармійськвугілля» 1975 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 6 Качалов Олексій Михайлович В.о. технічного директора ДП «Красноармійськвугілля» 1971 Безпартійний 19 Манойло Віталій Вікторович В.о. головного енергетика ВП «Шахта «Центральна» ДП «Красноармійськвугілля» 1982 Безпартійний 1 Марштупа Олена Анатоліївна Провідний інженер з охорони праці ВП «Стандарт» ДП «Красноармійськвугілля» 1969 Безпартійна 16 Паламарчук Сергій Сергійович Механік участку «Обслуговування скипового комплекса» ВП «Шахта «Стаханова» ДП «Красноармійськвугілля» 1981 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 34 Пархоменко Андрій Юрійович В.о. начальника юридичного відділу ДП «Красноармійськвугілля» 1975 Безпартійний 21 Регуш Інна Олексіївна Головний економіст відділу трудових відносин, оплати і нормування праці ДП «Красноармійськвугілля» 1977 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 12 Цівань Андрій Вікторович Начальник участка «Монтаж, демонтаж водовідлив» ВП «Шахта «Центральна» ДП «Красноармійськвугілля» 1985 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 8 Черкашина Олена Валеріївна Начальник Відділу культури Димитровської міської ради 1970 Член політичної партії «НАШ КРАЙ» 31

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

ПІБ Посада та місце роботи Рік нар. Партійність Округ Трифонов Віктор Якович Голова МО НПГУ ДП «Селидіввугілля» 1956 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Перший кандидат Атаманчук Євген Євгенович Гірничий майстер ВТБ шахти ім. Димитрова 1983 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 29 Баранник Микола Дмитрович Тимчасово не працює 1949 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 5 Блізнов Олександр Анатолійович Фельдшер ССМД м. Димитров ВСП КЛПЗ «ОЦЕМД» 1975 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 20 Великоцький Олексій Дмитрович Слюсар УТ АС шахти 1/3 «Новогродівська» 1990 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 6 Вінник Ольга Василівна Пенсіонер 1957 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 9 Вітренко Юрій Петрович Фізична особа-підприємець 1973 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина 30 Володін Анатолій Васильович Тимчасово не працює 1969 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 2 Волошин Віктор Васильович Директор ТОВ «Красноармійська друкарня» 1971 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 12 Горюнов Іван Миколайович Фізична особа-підприємець 1961 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 14 Зелінський Антон Вікторович Респіраторник V розряду 10 ВГРЗ 1992 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 3 Ільвакова Ольга Федорівна Керівник експлуатаційно-ремонтного району ОП П ЕОКП ДТКЕ «Димитровська тепломережа» 1952 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 18 Клименко Тетяна Сергіївна Дільнична охорона шахти ім. Стаханова 1985 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 17 Климченко Олексій Миколайович Пенсіонер 1960 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 26 Коробко Олександр Борисович Фізична особа-підприємець 1965 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 10 Круголь Єгор Юрійович Тимчасово не працює 1989 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 24 Кузьмін Юрій Валерійович Керівник дільниці шахти ім. Стаханова 1974 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 15 Лагуніна Світлана Іванівна Робоча виробничих приміщень шахти ім. Стаханова 1959 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 28 Матвєєва Вікторія Іванівна Провідний спеціаліст ВДВС Димитровського міського управління юстиції 1977 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 1 Молчанова Олена Ігоревна Адміністратор продажу ТОВ «Золотий Урожай» 1995 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 19 Наумова Оксана Олександрівна Тимчасово не працює 1976 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 27 Новікова Надія Федорівна Декретна відпустка 1985 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 21 Погребняк Олександр Володимирович Фізична особа-підприємець 1965 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 33 Ревва Сергій Йосипович Тимчасово не працює 1963 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 25 Рибкін Олег Павлович ГРОВ ПАТ «ШУ «Покровське» 1983 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 31 Ртіщев Юрій Володимирович Пенсіонер 1960 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 16 Ришкова Олена Вікторівна ОСББ 1962 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 4 Селін Сергій Федорович Пенсіонер 1961 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 11 Штих Наталія Борисівна Диспетчер ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Димитровтепломережа» 1982 Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 23

Політична Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна»

ПІБ Посада та місце роботи Рік нар. Партійність Округ Сирота В’ячеслав Анатолійович Голова ККСН м.Димитров 1968 Позапартійний Перший кандидат Паламарчук Тетяна Анатоліївна Координаційний комітет самоорганізації населення, Голова комітету Новатор 1962 Позапартійна 3 Сорока Лідія Миколаївна Координаційний комітет самоорганізації населення, Голова комітету Центр 1960 Позапартійна 10 Сирота Лариса Геннадіївна Координаційний комітет самоорганізації населення, Голова комітета Молодіжний 1973 Член політичної Партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» 14 Яковлева Людмила Михайлівна Координаційний комітет самоорганізації населення, Голова комітету Світлий-Восточний 1956 Член політичної Партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» 15 Листопад Наталія Володимирівна Координаційний комітет самоорганізації населення, Голова комітету Западний 1961 Член політичної Партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» 26 Харченко Катерина Сергіївна Координаційний комітет самоорганізації населення, Голова комітету шахти ім. Димитрова 1989 Член політичної Партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» 32 Розум Ганна Вікторівна Секретар Координаційного комітету самоорганізації населення 1969 Позапартійна 19
- Реклама -