воскресенье, 19 ноября
ad
img

НОВОСТИ Покровска, Родинского, Мирнограда и Доброполья

Найти

Жители Покровска перестанут платить за воду по повышенным тарифам

На сайте DDK.dn.ua завершился социальный опрос населения. Мы интересовались мнением наших читателей относительно возможности оплаты по повышенным тарифам за водоснабжение, которые собираются ввести в 2018 году. Более 80% опрошенных утверждают, что перестанут платить за воду по повышенным тарифам.

Сегодня  9:19
 • img107

«Донеччина.UA»: у Донецькій області оголошується краєзнавчий конкурс

Донецька облдержадміністрація оголошує відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA».

18 Ноября   17:21
 • img199

Поможем всем миром: маленькой жительнице Покровска срочно необходима помощь на лечение

В редакцию сайта DDK.dn.ua обратилась Наталья Рачек, мама трехлетней Арины, которой срочно необходима дорогостоящая операция.

18 Ноября   15:35
 • img286

Влада Добропілля закликає мешканців не забруднювати місто

В місті Добропілля працює постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами. Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

18 Ноября   13:29
 • img76

Подолання незадекларованої праці в Україні - одне із пріоритетних завдань Головного управління Держпраці у Донецькій області

Актуальність проблеми легалізації зайнятості та заробітної плати на сьогодні зумовлена її масштабами та надзвичайно негативними і руйнівними наслідками. Тіньова зайнятість в Україні (використання праці найманих працівників без укладання трудової угоди й тіньова заробітна плата) в останні роки стрімко поширюється, охоплюючи значну кількість робочих місць на підприємствах, організаціях формального та неформального сектору економіки.

18 Ноября   10:36
 • img52

У Покровському центрі зайнятості безробітнім презентували ТОВ «Укрвуглесервіс»

16 листопада Покровським міським центром зайнятості, за ініціативи ТОВ «Укрвуглесервіс», було організовано та проведено презентацію роботодавця. Серед учасників заходу були 14 безробітних, які стоять на обліку у центрі зайнятості.

18 Ноября   8:40
 • img96

В Мирнограде призывают пополнять ряды волонтеров

Руководитель Мирноградской городской организации Общества Красного Креста Украины Инна Борисовна приглашает всех желающих вливаться в ряды волонтерского движения.

17 Ноября   19:56
 • img85

Покровск готовят к повышению тарифов

Инспекторы Комитета самоорганизации населения с 1 по 10 ноября исследовали пассажиропоток в общественном транспорте Покровска. Как мы сообщали, на основании этой проверки планируется принять решение об увеличении тарифа на проезд или сохранении его на прежнем уровне.

17 Ноября   19:26
 • img238

Сьогодні поздоровляли аграріїв Добропільщини

17 листопада в Ганнівському сільському Будинку культури відбулись районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства «Свято поля, хліба і душі!», під час яких вшановували аграріїв Добропільщини.

17 Ноября   19:15
 • img65

Покровский горсовет - в лидерах должников перед железнодорожниками

Местные органы государственной власти несвоевременно и не в полном объеме возмещают средства за перевозку пассажиров льготных категорий. Об этом сообщил региональный филиал «Донецкая железная дорога».

17 Ноября   18:51
 • img41

Покровские защитники животных ищут добровольцев

Руководитель Покровского общества защиты животных Дарья Корх, которая недавно сообщила, что депутат Сергей Андрийченко вновь пришел на помощь ПОЗЖ, а также рассказала о добром деле, совершенном ради братьев меньших в школе №6 г. Покровска, ищет желающих покрасить вольеры.

17 Ноября   18:34
 • img57

Тарифная битва в Доброполье превращается в сериал

Сегодня, 17 ноября, в г.Доброполье в 13:00 члены Общественного совета повторно собрались в зале заседаний горсовета, чтобы обсудить вопрос повышения тарифов на централизованное отопление. Однако обсуждение не состоялось в связи с отсутствием представителей Коммунального предприятия «Добро», которые должны были предоставить обоснование изменения тарифов.

17 Ноября   18:05
 • img79

У Мирнограді відбудеться урочистий мітинг до Дня Гідності та Свободи в Україні

21 листопада у Мирнограді в мікрорайоні «Західний» біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбудеться урочистий мітинг до Дня Гідності та Свободи в Україні. Про це повідомляє Виконавчий комітет Мирноградської міської ради.

17 Ноября   17:18
 • img43

Родинська влада ініціювала збільшення кількості годин прийому мобільного офісу УСЗН (Відео)

У Родинському мешкає більш, ніж 10 тисяч осіб, більшість з яких отримує житлову субсидію. Зазвичай це люди похилого віку та люди з обмеженими можливостями. Аби оформити державну допомогу їм доводиться їхати до Покровська, а за станом здоров`я добиратися туди буває вкрай важко.

17 Ноября   16:41
 • img214

В Покровській оперзоні правоохоронці заступили на варту правопорядку

Про безпеку мешканців дбатимуть більше 200 поліцейських у складі піших та автонарядів, а також груп реагування патрульної поліції. Допомогу правоохоронцям надаватимуть представники громадських формувань та військовослужбовці.

17 Ноября   16:23
 • img37

У Добропіллі чекають на запровадження міської програми по стерилізації безпритульних тварин

Сьогодні, на сайті електронних петицій Добропільської міськради з’явилось нове повідомлення від місцевих жителів. Вони просять запровадити програму по стерилізації безпритульних тварин.

17 Ноября   15:51
 • img37
img

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn