пятница, 15 декабря
ad
img

НОВОСТИ Покровска, Родинского, Мирнограда и Доброполья за 08 сентября 2017 г.

Найти
12

Представители «Краснолиманской» поздравили ветеранов

Сегодня, 8 сентября, когда отмечается День освобождения Донбасса, сотрудники ГП «УК «Краснолиманская» посетили 12 ветеранов.

8 Сентября   22:25
 • img289

Як Мирноград святкував День визволення Донбасу

Сьогодні, 8 вересня, в Мирнограді біля Меморіалу пам’яті пройшов урочистий мітинг, присвячений 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.

8 Сентября   19:56
 • img368

«Это наш последний шанс!» Переселенцев призывают сражаться за жилье

Советник министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Олеся Цыбулько зовёт переселенцев под стены Кабмина.

8 Сентября   19:30
 • img1710

На вулиці Покровської оперзони вийшло 120 правоохоронців

Сьогодні, 8 вересня, співробітники Покровської оперзони поліції традиційно зібралися на площах міст Покровська, Мирнограда, Добропілля, Селидове та Авдіївки для проведення інструктажу. Близько 100 правоохоронців забезпечуватимуть публічну безпеку та правопорядок у вихідні дні.

8 Сентября   19:14
 • img258

Децентралізація: Лисівка скасувала об’єднання з Покровськом

Депутати Лисівської сільської ради (Покровський район Донеччини) відмінили своє попереднє рішення про об’єднання з містом Покровськом. Вони надали згоду на створення сільської громади разом з селами Петрівської та Сонцівської сільських рад. За таке рішення віддано 10 голосів депутатів, 4 – проти, 1 – утримався.

8 Сентября   18:49
 • img439

Дети Добропольщины постигали тайну петриковской росписи: появились фото

Для участников клубных формирований в Золотоколодяцком сельском клубе (Добропольский район Донецкой области) был проведен мастер-класс по петриковской росписи.

8 Сентября   18:32
 • img249

Конфликт на Донбассе оставил без пенсий почти 600 тысяч украинцев

В Киеве обсудили утверждение на законодательном уровне пенсионных выплат для внутренне перемещенных лиц и граждан, проживающих на временно неподконтрольной украинской власти территории Донбасса.

8 Сентября   18:12
 • img275

Залізняк-фест у Покровську: велика культурна подія для Донбасу

Завтра, 9-го вересня, у Покровську відбудеться Залізняк-фест - велика подія-відкриття нового публічного простору в екс-Красноармійську та фотовиставки Марка Залізняка. Волонтери проекту "Метамісто: Схід" запрошують мешканців та гостей міста на відкриття Public space.

8 Сентября   17:39
 • img872

В Покровске общегородская зарядка прошла под наблюдением полицейских

Сегодня, 8 сентября, возле здания городского совета в Покровске состоялась общегородская зарядка. Участие в ней приняли школьники, студенты, спортсмены, представители власти и даже обычные прохожие.

8 Сентября   17:08
 • img249

У Покровську перевіряють місця проживання підоблікових неповнолітніх

Днями, за ініціативи Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Донецької області, разом з представником Покровського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та співробітником Національної поліції України був здійснений виїзд до місця проживання підоблікового неповнолітнього.

8 Сентября   16:29
 • img240

День визволення Донбасу в Добропіллі (фото)

Сьогодні, в такий значущий для кожного мешканця Донбасу день, представники відділів та управлінь міської ради, підприємств вугледобувної промисловості та громадськості міста взяли участь в урочистій ході та святковому мітингу в Добропіллі.

8 Сентября   15:51
 • img468

У Покровську говорили про легальну зайнятість та безпечну трудову міграцію

З метою попередження випадків торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон, служба зайнятості регулярно проводе профінформаційні семінари. Так, 7 вересня у Покровському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість» на тему «Торгівля людьми» за участі представника Громадської приймальні м.Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини Артема Безрука.

8 Сентября   14:34
 • img234

За останні 24 години поліцейські 9 разів роззброювали мешканців Донеччини

Більше тисячі набоїв, 2 гранати, детонатори та постріл ВОГ – все це громадяни чи то намагалися перевезти через блокпости, чи зберігали вдома під власним ліжком. Пояснення одне на всіх - сувенір. Наразі їхні власники притягуються до відповідальності. У регіоні триває спецоперація «Зброя».

8 Сентября   13:53
 • img248

Покровск торжественно и трогательно отпраздновал День освобождения Донбасса (Фото)

Сегодня жители Покровска собрались у мемориала памяти Маршала Москаленко на торжественный митинг, посвященный 74-й годовщине освобождения Донбасса от фашистских захватчиков. Присутствующие благодарили ветеранов Второй мировой войны, которые в 1943-ем освободили нашу землю, и украинских военнослужащих, которые сегодня сражаются за родную Донетчину, оккупированную российско-террористическими войсками.

8 Сентября   12:52
 • img660

У Покровську відбудеться відкритий фестиваль-конкурс «Покровський ЛІТfest» (реєстрація)

30 вересня і 1 жовтня у Покровську проходитиме відкритий фестиваль-конкурс «Покровський ЛІТfest», засновниками та організаторами якого є відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини міської ради, центральна міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка і творче об’єднання «Суцвіття».

8 Сентября   11:04
 • img1096

В Покровске возложили цветы к памятнику в честь освободителей Донбасса (Фото)

Сегодня, 8 сентября, в Покровске отмечают День освобождения Донбасса от немецко-фашистских захватчиков. В утра ветераны войны и труда почтили память защитников и освободителей родного края минутой молчания и возложили цветы к памятнику Шибанкова.

8 Сентября   9:50
 • img291
12
img

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Сентябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что создает Вам праздничное новогоднее настроение?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn