среда, 21 февраля
img

НОВОСТЬ

У добропільському ЦНАПі видали перші паспорти (фото)

У добропільському ЦНАПі видали перші паспорти (фото)

В оновленому Центрі надання адміністративних послуг, який відкрився у м. Добропілля у грудні, 15 січня відбулась визначна подія - урочисте вручення паспортів громадянина України по досягненню 14-річного віку. Про це повідомляється на офіційному сайті Добропільської міської ради.   

Церемонію вручення перших паспортів та подарунків провів перший заступник міського голови Олексій Кормільцев. Він привітав Скородєда Владислава, Іванову Регіну, Мурзенко Єлизавету та Верютіну Анастасію з отриманням головного документа в їхньому житті – паспорта, який засвідчує особистість громадянина України. 

Посадовець говорив про значимість цього моменту у житті кожного з присутніх та про відповідальність, яка лягає на них перед Батьківщиною. Вітаючи зі знаменною подією молодих людей, перший заступник голови побажав їм міцного здоров’я, щастя, віри, благополуччя та бути гідними високого звання - гро­ма­дянина України. 

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Приближается Международный женский день. Какую сумму Вы готовы потратить на подарки?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn