вторник, 16 января
ad
img

НОВОСТЬ

У Родинському засяяла «Різдвяна зірка»: депутат Сергій Андрійченко та ВК «Краснолиманська» подарували мешканцям справжнє свято (Відео)

У Родинському засяяла «Різдвяна зірка»: депутат Сергій Андрійченко та ВК «Краснолиманська» подарували мешканцям справжнє свято (Відео)

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято дорослих і дітей в усьому світі. Це свято приносить тепло і радість у кожну родину. Саме тому, 8 січня, за підтримки ВК «Краснолиманська», Родинської міської ради, ПП «Наш край» та депутата Сергія Андрійченка, у палаці культури «Шахтар» відбувся традиційний щорічний фестиваль «Різдвяна зірка».

Такі сумісні заходи вже стали доброю традицією для ПК «Шахтар» та Сергія Андрійченка: разом вони відкрили головну ялинку Родинського, усім містом зустріли Новий рік, а тепер і відзначили Різдво.

Протягом декількох годин вихованці Палацу культури та Центру дитячої творчості дарували усім присутнім яскраві та зворушливі номери, а наприкінці усіх дітей очікували солодкі подарунки від мецената Сергія Андрійченка.

Подробиці дивіться у відео сюжеті:     

Читайте в спецтеме Депутат и меценат Сергей Андрийченко Яркие выступления и подарки: в Родинском прошел фестиваль «Звезда Рождества» Депутат Сергій Андрійченко вітає мешканців Покровська з новорічними та різдвяними святами Для малюків Родинського влаштували справжню новорічну казку (Відео) Улыбки – лучшая награда: Сергей Андрийченко подарил новогодний праздник детям социально незащищенной категории из Родинского

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Считаете ли Вы уместным проводить развлекательные мероприятия и распивать спиртные напитки на территории общеобразовательной школы, пусть и в не учебное время?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn