воскресенье, 18 марта
img

НОВОСТЬ

Працівники держустанов Покровська: «Територію біля нашої будівлі перетворили на громадську вбиральню»

Працівники держустанов Покровська: «Територію біля нашої будівлі перетворили на громадську вбиральню»

Сьогодні до редакції сайту DDK.dn.ua надійшов лист від працівників однієї з державних установ, що розташована у селищі Динасового заводу. Через наш сайт вони вирішили звернутися до усіх мешканців та гостей міста та розповісти про одне «наболіле» питання.

Далі пунктуація та орфографія авторів збережена:

«На території Динасового селища міста Покровська розташовані державні установи, послугами яких користується велика кількість громадян. Це і Покровський відділ Державної міграційної служби, і Покровський відділ державної виконавчої служби, і відділення Ощадбанку та Покровський відділ уповноваженого органу з питань пробації.

Не одноразово нами, працівниками зазначених установ,  були виявлені порушення громадського порядку, а саме справляння природних потреб біля нашої будівлі. Ми усі шоковані такою поведінкою й неповагою до себе, бо, насамперед, саме ми стаємо випадковими свідками цих «порушень».

Варто нагадати й те, що такі дії тягнуть за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 173 КУпАП та кваліфікуються як дрібне хуліганство.

Тому хотілося б звернутися до усіх мешканців та гостей Покровська! Велике прохання, майте повагу один до одного та до працівників тих органів, послугами яких щодня користується велика кількість людей. З метою дбайливого ставлення до довкілля та збереження краси природи просимо бути гідними громадянами нашого суспільства, та справляти свої потреби у спеціально відведених для цього місцях. Культура поведінки у суспільстві починається з себе!!!»

Редакція сайту DDK.dn.ua дякує своїм читачам за небайдуже ставлення до долі міста та активну життєву позицію.

Якщо у Вас є питання або теми, якими Ви хочете поділитися з нами і нашими читачами, надсилайте свої матеріали на пошту info@ddk.dn.ua з позначкою «Лист від читача».

 

Читайте в спецтеме Письмо от читателя Витражи вместо стекол: житель Покровска возмущен работой ЧП «Комфорт» Динас – это не Покровск? Как учащиеся ОШ №6 добираются до школы (Фото) Ржавые трубы вместо поручня: как в Покровске облагораживают подъезды Покровск посетит премьер-министр Владимир Гройсман? "Сепара на нары": в Покровске неизвестные разрисовали стены портретами мэра (Фотофакт)

atnt Размещение материалов ddk.dn.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Покровск, Родинское, Мирноград и Доброполье оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Комментарии (0)
КОММЕНТАРИИ МОГУТ ОСТАВЛЯТЬ
ТОЛЬКО АВТОРИЗИРОВАННЫЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛИ
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Вы получаете зарплату "в конвертах" ( не показанную налоговым органам)?
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn